Co zrobić gdy samochód zepsuje się na drodze?

Nasza pomoc drogowa zapewnia szybkie i niezawodne usługi odzyskiwania samochodów w Gliwicach. Nasz zespół wykwalifikowanych operatorów jest przeszkolony aby dostarczyć samochód po kolizji w wyznaczone miejsce w taki sposób aby nie potęgować uszkodzeń a także aby zrobić to jak najszybciej jak to możliwe.

W przypadku holowania pojazdów, aby uzyskać szybką i niedrogą usługę zad.

Podejmujemy się wszelkiego rodzaju holowania samochodów, takich jak

  •  Zaparkowane w domu, garażu,
  •  Odbiór i dostawę zepsutych, uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów
  •  Niechciane lub opuszczone pojazdy
  •  Klasyczne auta
  •  Supersamochody
  •  Samochody z zagubionymi kluczami

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące każdego aspektu świadczonych przez nas usług.

Pomoc Drogowa – Nasze doświadczenie

Mamy ponad 19-letnie doświadczenie w dziedzinie awarii i holowania pojazdów.

Jeśli Twój samochód, samochód lub motocykl zepsują się i będą wymagać naprawy służymy pomocą 24/7. Jeśli to możliwe, zajmujemy się wszystkimi obszarami w ciągu 20-60 minut. W razie wypadnięcia z drogi możemy wyprowadzić Cię z pobocza i zabrać do domu lub do wybranego przez Ciebie warsztatu. Zajmujemy się również w niektórych przypadkach dowozem domowym* natomiast pojazdy dowozimy  do różnych warsztatów w Gliwicach i okolicach oraz w rejonach autostrady A4, autostrady A1 oraz drogi 902 (popularnie zwanej DTŚ). Jeśli nie masz dokąd zabrać pojazdu, mamy również swój warsztat a także strzeżony parking.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące każdego aspektu świadczonych przez nas usług.

Po co czekać, aż samochód się zepsuje? Dodaj dla bezpieczeństwa nasz 24-godzinny numer alarmowy do telefonu komórkowego TERAZ – 606 288 003

Ściśle współpracujemy z lokalnymi firmami obsługującymi duże zakłady oraz posiadającymi swoją flotę, aby zapewnić, że odpowiedni samochód dotrze na miejsce, na czas iw ramach budżetu. Możemy również przewieźć Twój sprzęt z firmy taki jak wózki widłowe i inne niestandardowe pojazdy.

Pomoc drogowa a także przewóz innych urządzeń?

W przypadku usług związanych z transportem wózków widłowych, roślin lub terenów targowych skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu:  606 288 003 z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące dowolnego aspektu świadczonych przez nas usług.

Back to top