FAQ

Odpowiadamy na Twoje pytania:
  Holowanie to potoczne określenie przywiezienia uszkodzonego samochodu w wyznaczone miejsce. Może to być posesja właściciela, miejsce w którym najczęściej parkuje lub też wskazany warsztat. My jako Pomoc Drogowa dysponujemy także warsztatem który oferuje kompleksowe naprawy powypadkowe.
  Nie zalecamy oraz nie oferujemy takiego holowania samochodu jakie najczęściej jest kojarzone ze standardowym holowaniem. Pomoc drogowa oferuje bezpieczne holowanie samochodu na wyznaczone miejsce a więc umiejscowimy uszkodzony samochód na naszym samochodzie specjalnie do tego przystosowanym i zawieziemy go w wyznaczone miejsce. Nie ma obowiązku ani konieczności siedzenia w samochodzie czy też kierowania nim. Istnieje jednak możliwość przejazdu naszym samochodem w wyznaczone miejsce.
  Tak. Na przykład wtedy gdy nie jesteś sprawcą kolizji. Zazwyczaj wtedy auto odholowywane jest na koszt sprawcy kolizji.
  To zależy od tego gdzie Pan/Pani sobie tego życzy. Jeśli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy możemy zaproponować zawiezienie samochodu na nasz parking. W terenie naszej firmy zostanie on zabezpieczony. Jeśli uszkodzenia są na tyle duże że mogą powodować kolejne zabezpieczymy samochód przed deszczem a także niebezpieczeństwem pożaru i innych uszkodzeń.
  Oprócz naszego warsztatu/ parkingu samochód może zostać zawieziony w dowolnie wybrane miejsce na ternie Gliwic czy też powiatu gliwickiego i okolic. Np. Zabrze, Knurów, Żernica, Pilchowice, itp.
  Jeśli masz wykupiony pobyt z rodziną na wakacjach i nagle Twój samochód sie uszkodził lub miałeś udział w kolizji czy wypadku możemy Tobie pomóc. Na miejsce kolizji przywieziemy wybrany przez Ciebie samochód hatchbacka, sedana, kombi, bus tak abyś mógł/mogła z rodziną dalej kontynuować podróż. Pomożemy Tobie jeśli będzie taka potrzeba w przepakowaniu bagaży do samochodu zastępczego. Podróż więc będzie możliwa samochodem zastępczym. Do tego czasu będziemy mogli odstawić Twój samochód do wyznaczonego warsztatu lub sami go naprawimy jeśli będzie taka wola.
  Kluczem do szczęścia jest nasze podejscie do klienta. Chcemy aby usługa była wykonana możliwie jak najszybciej a także aby zapełnić pełne bezpieczeństwo i wygodą dla naszego klienta
  Posiadamy nowe i w pełni bezpieczne samochody pomocy drogowej. Nasi kierowcy regionalnie przechodzą szkolenia które mogą zostać użyte we właściwej pomocy drogowej. Zamawiając naszą pomoc drogową masz pewność że zabierzemy Twój samochód w pełni bezpiecznym samochodem a urządzenia i narzędzia do udzielania pomocy drogowej są nowe i w pełni profesjonalne.
  Gdy nasi operatorzy nie są w stanie zdiagnozować usterki lub jej naprawić, możemy zaoferować usługę kompleksowej naprawy pojazdu lub też odwieźć Twój samochód we wskazane miejsce.
  Czy chciałbyś sprzedać swój samochód stary samochód?
  Specjalizujemy się także w kupowaniu samochodów powypadkowych i możemy podać cenę za twój zniszczony czy też uszkodzony samochód. Więc jeśli Twój samochód nieustannie sprawia Ci kłopoty i masz dość wydawania nieskończonych ilości pieniędzy i czasu na rozwiązywanie problemów, … możemy usunąć te problemy z twoich rąk.
  Back to top