Nasze doświadczenie

Inofrmacje o lokalnej firmie holowania pojazdów

Pomoc drogowa „Gliwice” dlaczego nasza firma ?

Poniżej przedstawie Państwu informacje o Nas. Firmie lokalnej z tradycjami

Pomoc drogowa „Gliwice to oferta dla osób które którzy poszukują doskonałych usług, konsekwentnie dostarczanych po konkurencyjnej cenie. Dziś Holowanie „Gliwice” wspiera firmy znajdujące się w Gliwickiej strefie ekonomicznej, grupy ubezpieczeniowe, władze lokalne współpracuje operatorami flot oraz dealerami samochodowych a także prywatnych użytkowników pojazdów.

Gdy Twój pojazd jest pod opieką Pomocy drogowej Gliwice – możesz być pewien /pewna , że zespół oddanych profesjonalistów jest zaangażowany w zapewnienie najwyższego poziomu fachowych usług w przystępnej cenie.
Nasze samochody zapewnia pomoc w razie podstawowych awarii na drodze i usługi holowania pojazdów wzdłuż autostrady a1, autostrady  a4 oraz Dtś – mamy świetny dojazd gdyż nasza firma znajduje się tuż przy węźle komunikacyjnym.

Oferujemy bezpłatną naprawę samochodów wypadków z OC sprawcy kolizji. Czyli tych wypadków, które nie są Twoją winą, ponieważ możemy ubiegać się o zwrot pieniędzy od ubezpieczycieli zewnętrznych. Możemy również przechować Twój pojazd, abyś nie musiał go zabierać do domu, aby zostawić nieprzyjemny widok na podjeździe lub możemy Cię przetransportować w dowolne miejsce, niezależnie od tego, czy jest to Twój dom, garaż czy miejsce pracy.

Dzięki naszemu w pełni wyposażonemu warsztatowi możemy serwisować, a także przeprowadzać naprawy mechaniczne wszystkich modeli pojazdów, korzystając z najnowszych narzędzi i technologii diagnostycznej.

Twój pierwszy wybór w zakresie pomocy drogowej i pomocy drogowej.

Potrzebujesz usługi pomocy drogowej? Możesz polegać na przyjaznym i bardzo doświadczonym personelu w Pomoc Drogowa „Gliwice” – która zapewnia szybkie i wysokiej jakości usługi holowania pojazdów w rozsądnych cenach.

Bez względu na to, gdzie jesteś, szybko dotrzemy do Ciebie naszą w pełni wyposażoną furgonetką ratowniczą i szybko odzyskamy Twój pojazd. Możemy nawet przeprowadzić wymianę kół w ramach naszych usług odzyskiwania.

Back to top