Pomoc Drogowa

Informacje o pomocy drogowej w Gliwicach

GLIWICE: PRZYJAZD POMOCY DROGOWEJ? TAK!

Nasz zespół wykwalifikowanych operatorów pomocy drogowych jest przeszkolony w pełni wyposażone pojazdy holownicze. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele długoterminowych i krótkoterminowych kontraktów dla wielu klientów na terenie całej Polski.

Nasza flota pojazdów ratunkowych jest w pełni wyposażona do holowania pojazdów osobowych. W razie potrzeby możemy także przewieźć inne przedmioty wielkogabarytowe.  Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu, 4 × 4, quada, motocykla itp, która wymaga naprawy w warsztacie blacharskim czy też lakierniczym zadzwoń do nas, najczęściej jesteśmy na miejscu w przeciągu 20 / 30 minut od zgłoszenia.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące każdego aspektu świadczonych przez nas usług. Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o szczegółach.

W CZYM POMAGAMY?

  • Pomoc drogowa

  • Holowanie samochodów osobowych

  • Naprawy powypadkowe

  • Blacharstwo samochodowe

  • Lakiernictwo samochodowe

  • Samochód zastępczy

  • Pomoc w obsłudze szkody

Pomoc Drogowa Cennik

Gliwice Pomoc Drogowa

ok.2000

Holowanych samochodów

10000

Naprawionych samochodów

100%

Zadowolonych klientów

3600

Wypożyczonych aut zastępczych

Pomoc Drogowa GLIWICE

Naprawy powypadkowe

To czy należy dokonań napraw blacharskich, lakierniczych wykonujemy w formie kompleksowych napraw powypadkowych. Wiemy co trzeba zrobić aby samochód powrócił na drogę i dalej Tobie służył.

Podjęcie wyzwania

Podczas wielu lat holowania pojazdów zdobyliśmy doświadczenie dzięki któremu możemy pomagać innym w często nierównych warunkach drogowych.

I wszystko gra !

Jesteśmy po to aby wszystko naprawić i pomóc Tobie cieszyć się przyjemnością podróżowania

Rozwiązujemy Twój problem

Jeśli masz problem na drodze od teraz staje się on naszym zadaniem. Przejmujemy daną sytuację. Od tego momentu to my zajmujemy się wszelkimi niedogodnościami.

Kontynuacja podróży

Bez względu na porę dnia. Jesteśmy aby Ci pomóc abyś w jak najszybszym czasie powrócił/powróciła na trasę. Jesteśmy w stanie Ci pomóc bez względu na to czy jedziesz motorem, samochodem osobowym czy busem.

Rozruch samochodu

Oferujemy profesjonalną usługę rozruchu samochodu, która jest nie tylko wykonywana przez ekspertów, ale jest wykonywana tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe, a także jest przystępna cenowo.

Back to top