Obsługiwane dzielnice Gliwic przez naszą pomoc drogową

Pomoc drogowa oferuje usługi na terenie całego miasta. Nie jest tak że jakiś rejonów nie obsługujemy. Jeśli przytrafi się sytuacja losowa na autostradzie A4 w Gliwicach czy okolicy Gliwic, okolicy Autostrady A1 czy też popularnej wśród Ślązaków DTŚ czyli drogi 902, w której miałeś miałaś kolizję chętnie pomożemy Tobie w tym problemie. 

Jak możemy pomóc?

Jeśli masz uszkodzony samochód możemy zabrać Twój samochód i odwieźć go do wskazanego przez Ciebie warsztatu lub też możemy go odwieźć do Twojego domu na wskazane przez Ciebie miejsce.
Możemy też zabrać Twój samochód do naszego warsztatu gdzie wykonujemy kompleksowe usługi napraw powypadkowych.
Możemy także zabrać Twój uszkodzony samochód a przywieźć Tobie nasz serwisowy samochód tak abyś mógł dalej kontynuować podróż.

Sam / Sama zaproponuj jak możemy Tobie pomóc a my będziemy robić wszystko abyś był/była zadowolona z wykonanej przez nas pracy gdyż zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Obsługiwane przez naszą pomoc drogową dzielnice i osiedla Gliwic:

Baildona
Bojków
Brzezinka
Czechowice
Kopernik
Ligota Zabrska
Łabędy
Obrońców Pokoju
Ostropa
Politechnika
Sikornik
Sośnica
Stare Gliwice
Szobiszowice
Śródmieście
Trynek
Wilcze
Gardło
Wojska Polskiego
Wójtowa Wieś
Zatorze
Żerniki

Jeśli nie znalazłeś / nie znalazłaś w wykazie pomocy drogowej w Gliwicach obsługiwanego przez Nas osiedla zadzwoń. Udzielimy Tobie szczegółowej informacji co do możliwości naszego dojazdu we wskazane miejsce:
Telefon: 606 288 003

Back to top